سی سال پس از انفجار نور: بسیج مدرسه نفرت و مکتب مردم کشی است/ برگرفته از صحیفه نور

بهمن ۲۹، ۱۳۸۹

بسیج: بسیج لشکر مفلس خداست. بسیج میقات اراذل و اوباش است. بسیج شجره رذیله و بوته هرزه و بی ثمری است که شکوفه های آن بوی خزان  و خشونت می دهد.  بسیج مدرسه نفرت و مکتب مردم کشی است که پیروانش میراث خوار  و تاراج کننده نام و یاد کسانی شده اند  که بر گلدسته های رفیع، اذان شهادت و رشادت سر داده اند. حقیقتا اگر بخواهیم مصداق کاملی از رذالت و دورویی و پلیدی و جنایت و قساوت و عداوت و دنائت ارائه دهیم چه کسانی سزوارتر از بسیج و بسیجیان خواهند بود؟ تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران یقینا از بلایای الهی بود که بر ملت عریز ایران نازل شد.  من امیدوارم که این بسیج عمومی اسلامی، الگو برای تمام کشورهای منطقه و امتهای مسلمان عالم باشد و قرن پانزدهم قرن شکستن استبدادهای دینی و جایگزینی  حکومت های اسلامی با حکومت های آزاد و دمکراتیک، و عدل وداد به جای ستمگری و بیداد گری ، و قرن انسانهای با اخلاق به جای این آدمخوران بی فرهنگ باشد.دانشگاه: مقررات این مملکت بر علیه این دانشگاهی هاست. دانشگاه ها خالي از مرداني دانشمند و متخصص شده اند. منفعت ‏طلبان چون سرطان در تمام كشور ريشه دوانده و زمام امور اقتصادي و علمي ما را بدست گرفته اند و سرپرستي مي‏كنند.همه دردهای ایران از دانشگاه شروع شده است. اكثر ضربات مهلكی كه به این اجتماع خورده است، از دست همین روشنفكران دانشگاه ‏رفته‏ای [است] كه همیشه خود را بزرگ می‏دیدند و می‏بینند. وقتی ما به یك نظروسیعی به همه دنیا و به همه دانشگاههایی كه در دنیا هست بیندازیم ، تمام این مصیبتها كه برای بشر پیش آمده است ریشه اش از دانشگاه بوده . ریشه اش از این تخصصهای دانشگاهی بوده .

ولایت فقیه: ولايت فقيه يك چيزي است كه مجلس خبرگان ايجاد كرده است نه یک چیزی که خداي تبارك و تعالي درست كرده باشد. در انتخابات خبرگان مسامحه کرده اند و خسارات فراوانی به كشور وارد شده است. من به همه اطمينان مي دهم كه امر دولت اسلامي اگر با نظارت فقيه و ولايت فقيه باشد، آسيبهای جدی بر اين مملكت وارد خواهد شد. فقيه كنترل مي كند، جلوگيري مي كند و.... لكن با ولايت فقيه ، اسلام تباه مي شود. اين معنايش تكذيب ائمه نیست، تكذيب اسلام نیست. معنایش اعتراف به ناکارآمدی ولایت فقیه است. بسياری از اينها كه مي شنوم مثلاً در فلان جا بين فلان و فلان اختلاف هست و بدانيد كه اختلاف، اختلاف سر اسلام نيست، اختلاف سر "من" است. در مجلسشان گفتند كه اين مجلس خبرگان بايد منحل بشود و ديگران هم دست زدند براي آن يا تظاهرات كردند. حق هم داشتند. اينها از مجلس خبرگان مي ترسند، براي اينكه مجلس خبرگان مي خواهند ولايت فقيه را اثبات كند. بر علیه ولایت فقیه متحد شوید، تا مملکت نجات پیدا کند.


حکومت اسلامی: حكومت جمهوری اسلامي، حکومتی استبدادي است كه رئيس دولت مستبد و خودرأي است، مال و جان مردم را به بازي می گيرد و در آن به دلخواه دخل و تصرف می كند، هركس را اراده‌اش تعلق گرفت  می كشد و هركس را خواست انعام می كند و به هر كه خواست تيول  می دهد و املاك و اموال ملت را به اين و آن  می بخشد. خداي تبارك و تعالي به اینها حق نداده است که  به ملتمان يك چيزي را تحميل بكنيم.  وضع اين سردارهايي كه در حكومت‌ هستند با مردم، وضع فرمانفرمايي و فرمانبرداري است، وضع خدمت نیست، فرمانفرماها خدمتگزار مردم نیستند .مجلس: مجلس در تحت امور است.  مجلس عصاره رذایل ملت است. مردم در انتخابات آزاد نیستند و برایشان قیم  تعیین می کنند و افراد و گروه ها و دسته هایی حق تحمیل فرد یا افرادی را به مردم دارند . جامعه ایران که با  بی درایتی جمهوری اسلامی و ارزشهای غیراخلاقی آن را پذیرفته اند، به این بیعت و این پیمان بزرگ دیگر وفادار نیستند. مجلس شورا با وجود شورای نگهبان اعتبار قانونی ندارد. اگر در مجلس یک کار درست هم  واقع بشود شورای نگهبان با کمال قدرت و بدون استقلال عمل خواهد کرد. ما دیدیم که کشور ایران چه صدمات بسیار غم انگیزی از مجلس شورای اسلامی غیر صالح و منحرف از بعد از انقلاب تا عصرامروز و از هر زمان بدتر و خطرناکتر در این مجلس هشتم و نهم خورد . چه مصیبتها و خسارتهای جان فرسا از این جنایتکاران بی ارزش و نوکر مآب به کشور و ملت وارد شد . از بعد از انقلاب هیچگاه به قانون اساسی عمل نشده، . . . اکنون که سرنوشت کشور از دست مردم خارج شده و وکلاء بدون انتخاب مردم و با دخالت دولت و خان های ولایات به مجلس شورای اسلامی راه می یابند، امید است که با در نظر گرفتن مصالح کشور از انحرافات جلوگیری بشود. اکنون که این همه موانع ایجاد گردیده و فضای آزاد برای دخالت مردم وجود ندارد هیچ عذری باقی نمانده و از گناهان بزرگ نابشخودنی، مسامحه در امر مردم است . هر کس به مقدار توانش و حیطه نفوذش لازم است در خدمت میهن باشد و با جدیت از نفوذ وابستگان ومنحرفان جلوگیری کند. باید با هوشیاری مراقب باشید و با احساس اولین قدم نفوذی به مقابله برخیزید و به آنها مهلت ندهید. وصیت من به ملت شریف آن است که در تمامی انتخابات چه انتخابات رئیس جمهور و چه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و...  در صحنه حضور نیابند. علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد و الا کار از دست همه خارج خواهد شد و این حقیقتی است که بعد از انقلاب  اسلامی لمس نموده اید و نموده ایم
------------------------------------------------------------------------------
پی نوشت: تمامی جملات فوق از سخنان منسوب به بنیانگذار جمهوری اسلامی برگرفته و سپس وارونه شده اند، چرا که همانطور که در نوشته های فوق می بینید وقتی این سخنان وارونه می شوند باور پذیرتر می  گردند 


1 نظرات:

ناشناس گفت...

عالی بود

ارسال یک نظر

این دیوار برای یادگاری نوشتن شماست. بر این دیوار کاهگلی هر چه نبشته شود، نظر میهمانی ارجمند است و دلیلی بر موافقت یا مخالفت صاحبخانه نیست. صاحبخانه البته مختار است که هرزنوشته ها و توهین های مستقیم را از این خشت گلی بزداید. ضمنا همه کامنت ها ارزشمندند و پاسخ ندادن به یک کامنت لزوماً به معنی بی توجهی یا کم اهمیت قلمداد کردن آن کامنت یا نویسنده اش نیست.